Co je PAINTBALL

Paintball je kolektivní zábavná hra, kdy se zpravidla vytvoří dva a více týmů, které proti sobě soupeří (úkolem bývá dobývání či bránění své vlajky, vyřadit co nejvíce soupeřů...). Všichni paintballoví hráči sdílí společnou lásku k dobrodružství a mají silného, soutěživého ducha. Je to sport ve kterém jsou si muži a ženy rovni a věk zde nehraje roli. Velikost a síla nejsou tak důležité jako inteligence a rozhodnost. Paintball je také sportem, který rozvíjí osobnost. Hráči se učí významu týmové spolupráce a získávají sebedůvěru při rozvoji svých vůdčích schopností. Ale hlavně, paintball je zábava, na kterou se jen tak nezapomíná!

Paintballová zbraň

Všechny paintballové značkovací zbraně užívají jako pohonu CO2 nebo stlačený vzduch. Úsťová rychlost kuliček se pohybuje v rozmezí 250 -300 stop za vteřinu (fps). 300 fps je maximální rychlost kuličky na všech turnajích a 290 fps je maximální rychlost na většině komerčních hřištích. Tlakové nádoby na CO2 nebo stlačený vzduch jsou různé, od 12 gram. bombiček až po 20oz láhve s náplní okolo 1 kg.

 SEMI-AUTOMATY

Semi-automaty mají speciální zásobník na 200 kuliček, pohon CO2 je v nádobách a vystačí po celou hru. K výstřelu stačí pouze mačkat spoušť. K dispozici jsou Vám zbraně typu  SPYDER XTRA. Tento typ zbraní se na našich hříštích používá z 90 procent.

Semiautomatické zbraně nabijí kuličku ve zbrani automaticky po každém výstřelu. Se semiautomatickou paintballovou zbraní můžete střílet tak rychle, jak rychle stačíte mačkat spoušť

 

NATAHOVACÍ PAINTBALLOVÉ ZBRANĚ

Natahovací paintballové zbraně se musí natahovat po každém výstřelu. Ke hře používáme zbraně ZGP se zásobníkem na 10 kuliček viz obr. vlevo a PGP 68SC se zásobníkem na 15 kuliče, využívající jako pohon CO2 ve 12 gramových bombičkách, které vystačí přibližně na 25 výstřelů.

 

Kuličky

 Paintballové kuličky jsou želatinové kapsle smíchané s rostlinným olejem a potravinářským barvivem. Tekutá náplň je netoxická, neleptavá, vodou rozpustná a biologicky nezávadná.  Paintballové kuličky se vyrábějí na stejných strojích jako vitamínové kapsle a jiné léky. Z oblečení a těla je lze omýt vodou a mýdlem. Jejich mířený dostřel je třicet až čtyřicet metrů.

 

TELEFON: (+420) 604 522 498 (+420) 608 850 608  EMAIL: info@perlot.cz   WEB: www.perlot.cz